O nás

Autorizovaným a výhradním distributorem
v České republice je

MATRIX a.s.

Třebešov 1, 516 01 Třebešov. | +420 494 384 593 | obchod@matrix-as.cz
automotive.matrix-as.cz

Autorizovaným a výhradním distributorem
ve Slovenské republice je

MATRIX TRADE s.r.o.

Seredská 255, 917 05 Trnava, Slovenská republika | +421 (0)33 534 75 21
matrixtrade@matrixtrade.sk | matrixtrade.sk

MATRIX a.s., divize Automotive

Společnost MATRIX a.s. je tradiční, ryze česká firma, jejíž historie se začala psát v roce 1991. Na trhu tedy působíme více než 25 let. Sídlo společnosti se nachází v podhůří Orlických hor nedaleko Rychnova nad Kněžnou.

Hlavní činností, kterou se zabývá naše společnost jsou dodávky materiálů a zboží pro automobilový průmysl, strojírenství, letecký průmysl, elektrotechnický průmysl, zemědělství, reklamní agentury, výrobce a zpracovatele kovů a plastů, a pro mnoho dalších oborů.

Historie

Divize Automotive byla založena roku 1992 v Třebešově, jako výhradní distributor pneumatického nářadí společnosti Dynabrade. O rok později, v roce 1993 bylo portfolio rozšířeno o distribuci značky 3M a její brusné materiály. Ve spojení s produkty Dynabrade tak vznikl takzvaný "synergický efekt".

V roce 1995 vstupuje Matrix Automotive na pole lepících systémů, uzavírá kontrakt se společnosít DOW Automotive, a stává se důležitým distributorem do oblasti automobilového průmyslu.

Na podzim roku 1997 Matrix Automotive poprvé vystavuje na Mezinárodním Strojírenském Veletrhu v Brně.

Během roku 2003 vzniká dceřinná společnost MATRIX TRADE Slovakia s.r.o. pro obchodní zastoupení na Slovensku.

V roce 2006 Matrix Automotive rozšiřuje paletu lepících systémů o MMA lepidla značky Acralock.

Pobočka v Ostravě byla otevřena v roce 2008.

Pro naše zákazníky byla v roce 2012 zřízena demonstrační místnost, kde si každý může vyzkoušet naše produkty a technologie.

Certifikace

Jsme držiteli certifikace ISO 9001 a ISO 14001.

Naše přednosti

Kvalita

V loňském roce, tj. v roce 2016 bylo na základě zvyšování konkurenceschopnosti zřízeno oddělení kvality, které má za úkol udržovat a kontrolovat úroveň kvality produktů a služeb.

Kvalita představuje komplexní vlastnosti výrobků, služeb, informací, lidí a systému, projevující se určitou mírou schopnosti plnit požadavky, které jsou na ně kladeny. Umožňuje nám rozlišovat od sebe dva různé produkty podobného charakteru, přiřazuje jim rozdílnou hodnotu.
Cílem každé společnosti je uspokojovat požadavky zákazníků, které se neustále mění a jsou stále náročnější. Firmy přitom chtějí zůstat konkurenceschopnými dosahováním vysoké efektivity organizace a angažovaností pracovníků. Klíčem k úspěchu je správné stanovení politiky a cílů kvality, jejich rozpracování do postupů, metod a nástrojů, které jsou v podniku používány a realizovány.

„Jen kvalitní práce nám zajistí schopnosti konkurovat a zachovat si dobrou ekonomickou výkonnost."

Tým

Týmová hra je nedílnou součástí každé úspěšné firmy. Naši techničtí pracovníci dokáží dokonale zajistit vyřešení Vašich technologií povrchových úprav a lepících systémů. Pro tyto účely jsme zřídili vysoce profesionálně vybavené testovací pracoviště přímo v naší firmě, kde si každý zájemce o naše technologie může bezplatně vyzkoušet vhodnou aplikaci přímo na svém výrobku. Na základě naší, téměř čtvrt století dlouhé spolupráce s partnery v dopravním průmyslu vám nabízíme naše služby v oblasti technické (řešení technického problému, analýzy), logististické (operativní komunikace, rychlé dodávky), školící (školení techniků, prezentace inovací), servisní (záruční a pozáruční servis).

Náš tým se stále rozrůstá, proto jsme mohli v roce 2016 přivítat 3 nové zaměstnance, kteří tak posílili obchodní skupiny, ale také podporu v backoffice.

Dceřinná společnost MATRIX TRADE Slovakia s.r.o.

Pro bližší kontakt se zákazníky na Slovensku provozuje MATRIX, a.s. od roku 2003 obchodní společnost MATRIX TRADE Slovakia s.r.o. se sídlem v Trnavě.